Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Regulamin

Regulamin - ogólne warunki zakupów w hurtowni www.lema24pl.

Definicje

LEMA - Firma Lema Mariola Wyczółkowska-Żywicka Producent Odzieży Dzianej z siedzibą 05-220 Zielonka ul. Niecała 5, NIP 125 126 00 58, REGON

Umowa sprzedaży - jest to zobowiązanie się sprzedawcy do przeniesienia własności rzeczy lub prawa na kupującego oraz zobowiązanie się kupującego do zapłacenia sprzedawcy umówionej ceny.

Platforma Lema24.pl - elektroniczna forma dokonywania zakupów hurtowych w LEMA przy użyciu kanału internetowego tzw. E-commerce.

Kontrahent -  osoba prawna lub fizyczna (działalność gospodarcza) na rzecz której realizowane są umowy sprzedaży zawierane za pośrednictwem platformy www.lema24.pl będącą własnością LEMA.

Regulamin - oznacza zbiór zapisów określających warunki zawierania transakcji sprzedaży i zakupu na platformie Lema24.pl.

Kurier - osoba prawna lub fizyczna realizująca dostawę towarów na terenie Polski, będących przedmiotem umów sprzedaży zawieranych pomiędzy klientami a sprzedającym na platformie Lema24.pl

 

1.1. Hurtownia internetowa Lema24.pl należąca do Lema Mariola Wyczółkowska-Żywicka Producent Odzieży Dzianej z siedzibą 05-220 Zielonka ul. Niecała 5, NIP 125 126 00 58, REGON  jest platformą zakupów hurtowych tylko dla osób i podmiotów prowadzących działalność gospodarczą na terenie Polski.

1.2. Po rejestracji i pozytywnej weryfikacji danych kontrahenta, zostaje on zaakceptowany i dopuszczony do zawierania transakcji na internetowej hurtowni LEMA.

1.3. Rejestracja na platformie hurtowej oznacza jednocześnie zaakceptowanie niniejszego regulaminu i zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych na temat promocji, nowości i innych zmian w ofercie oraz samym systemie.

1.4. Po zalogowaniu danymi wprowadzonymi podczas rejestracji, kontrahent uzyska dostęp do hurtowych cen netto.

1.5. Wszystkie transakcje zawierane są domyślnie w PLN.

1.6. Zamówienia realizowane są wyłącznie za przedpłatą całości lub umówionej ze LEMA części zamówienia lub poprzez płatność przy odbiorze.

1.7. Przy kolejnych zamówieniach możliwe jest wysłanie zamówionego towaru za płatnością przelewem do 7 dni od zakupu. Zastosowanie tej formy płatności dokonywane jest po akceptacji przez LEMA.

1.8. Klienci hurtowni mogą dokonywać zakupów hurtowych pod warunkiem zakupu minimum 10 sztuk lub w kwocie łącznej przekraczającej 250 PLN netto.

1.9. Przesyłki mogą być wysyłane kurierem na podstawie umów LEMA z firmą kurierską lub za pośrednictwem zleconego przez Klienta innego spedytora wyłącznie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

1.10. Zamówienia poza granicę Polski mogą być realizowane po uprzednim indywidualnym ustaleniu z LEMA warunków zakupu i dostawy.

1.10. Czas realizacji wysyłki na terenie kraju wynosi 1-2 dni robocze w przypadku dostępności produktu. W przypadku, gdy w zamówieniu znajdzie się przynajmniej jeden produkt z określoną na karcie towaru dostępnością "na zamówienie" czas ten zostaje wydłużony wydłużony odpowiednio o czas niezbędny do pojawienia się tego artykułu ponownie w sprzedaży.

1.11. Reklamacje uszkodzonych w transporcie przesyłek lub brakujących artykułów składane są bezpośrednio do firmy kurierskiej i uwzględniane po spisaniu w obecności kuriera protokołu szkody.

1.12. Każda przesyłka zawiera specyfikację towarową (tzw. listę produktów wraz z wyceną zawartości paczki oraz kosztów dostawy.

1.13. Odbiór osobisty możliwy jest w Hurtowni LEMA w 05-552 Wólka Kosowska, ul. Nadrzeczna 7A hala EACC, Box D58 w godzinach od 7.00 do 14 od poniedziałku do soboty i po uprzednim telefonicznym umówieniu terminu.

1.14. LEMA zastrzega sobie prawo do zmiany warunków współpracy tj. terminu płatności, wysokości rabatu, terminu wysyłki w przypadku opóźnień w płatnościach lub zamówień poniżej deklarowanych przez Zamawiającego ilości.

1.15. Firma LEMA zastrzega sobie prawo do zmiany asortymentu, jego kolorystyki, tabeli rozmiarów oraz jego cen prezentowanych na platformie hurtowej oraz do prowadzenia i kończenia przed czasem akcji promocyjnych.

1.16. Cenami branymi pod uwagę podczas składania zamówień telefonicznych/mailowych/bezpośrednich są ceny netto zamieszczone na internetowej platformie sprzedaży hurtowej www.lema24.pl.

1.17. LEMA zastrzega sobie prawo do błędów systemu informatycznego obsługującego platformę co do dostępności towaru. W takim wypadku klient zostanie niezwłocznie poinformowany o wydłużeniu realizacji zamówienia lub jego anulowaniu.

1.18. Wymianę produktów wadliwych lub uszkodzonych lub błędnie zadysponowanych realizujemy przy okazji kolejnej wysyłki zamówienia do klienta.

1.19. W przypadku reklamacji towarów prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy w celu ustalenia szczegółów. Wadliwe towary wymieniamy na nowe, a w przypadku braku towaru w magazynie wystawiamy fakturę korygującą lub po uzgodnieniu z Zamawiającym zamiany na inny towar w tej samej cenie.

1.20. W przypadku odbioru przesyłki kurierem wynajętym przez Zamawiającego firma LEMA pobiera opłatę za usługę pakowania wysyłki w kwocie 10 zł netto za jedną paczkę do gabarytach max. 0,8 m2. W takim wypadku dane klienta nie są przetwarzane ani nie podlegają powierzeniu.

1.21. LEMA zwolniona jest z odpowiedzialności z tytułu rozbieżność kolorów (ich odcieni) dostarczonych artykułów z kolorami (odcieniami) artykułów prezentowanych na platformie www.lema24.pl., z uwagi na mogące pojawiać się różnice w odcieniach przy obróbce graficznej zamieszczanych materiałów reklamowych.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl