+48 518 365 302
|
sklep@lema24.pl
Dostawy ekspresowe

Ekspresowa dostawa zakupionego towaru

Oferowana w naszej internetowej hurtowni www.lema24.pl odzież damska dostarczana jest przez nas na terenie całej Polski oraz krajów Unii Europejskiej za pośrednictwem sprawdzonych i dominujących firm kurierskich.

Realizujemy przesyłki o wadze do 30kg i gabarytach max 60x50x50 na jedną paczkę. W przypadku przekroczenia wagi zamówienia powyżej 30 kg, system naliczy dodatkowy koszt wysyłki stanowiący krotność kosztów dostawy pierwszej paczki. Czas realizacji zamówienia wraz z czasem dostawy nie przekracza zazwyczaj 48 godzin liczony od momentu złożenia zamówienia. Czas dostawy zamówienia o większej wadze, gabarycie lub cenie zamówienia może się wydłużyć.

Dostawa zamówionego towaru zależna jest od wielu czynników i może trwać dłużej niż 2 dni. Dostawy do krajów Unii Europejskiej realizowane są w czasie zależnym od firm kurierskich i są to zazwyczaj firmy DPD oraz GLS. Dokładamy wszelkich starań, by zakupiony przez Państwo towar dostarczyć w możliwie najszybszym czasie i jak najniższym kosztem dostawy. Dostawy realizujemy od poniedziałku do piątku.

Firma kurierska nie ma obowiązku wnoszenia zamówionego towaru do domu/mieszkania w przypadku dostawy paczek ponadgabarytowych, tzn.  przekraczających wagę 30 kg na jedną paczkę. Firmy kurierskie realizują dostawy przez cały dzień i nie mają obowiązku telefonicznego lub mailowego awizowania terminu dostawy.

Do każdego skompletowanego zamówienia dołączamy numer przesyłki. Po podjęciu przesyłek przez firmę kurierską wysyłamy do kupującego e-mail z powiadomieniem i numerem przesyłki. Numer przesyłki dostępny jest także po zalogowaniu na konto hurtownika.

Kurier nie ma obowiązku otwierania paczek w obecności odbiorcy. Uwagi i reklamacje odnośnie jakości usługi dostawy, stanu opakowania oraz zawartości paczki należy złożyć na protokole reklamacyjnym dostępnym na stronie firmy kurierskiej lub kuriera.  Każda paczka wysyłana do Państwa objęta jest ubezpieczeniem do wartości jej zawartości. Wycena wartości zawartości paczki następuje na podstawie dowodu zakupu towaru (paragon lub faktura VAT). 

 

do góry
Maxsote.pl - Vogue Pro theme - All rights reserved
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl